Bugun...19 Eylül gaziler günü.
Tarih: 18-09-2016 14:17:07 Güncelleme: 18-09-2016 14:38:07 + -


19 Eylül gaziler gününü Pınar fm ailesi olarak kutlarız.

facebook-paylas
Tarih: 18-09-2016 14:17

19 Eylül gaziler günü.

Ülkemiz için canını verecek olan bu güzel insanların bu kutlu gününü en içten dileklerimizle kutlarız.

Ayrıca Sayın valimiz gaziler günü münasebetiyle ilgili bir mesaj yayınladı.

VALİ HÜSEYİN AVNİ COŞ’UN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

 

Mukaddes Vatanımızın her karış toprağında terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük garantisi olan, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Kahraman Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü en kalbi duygularla kutluyorum.

Bugünün güçlü ve saygın Türkiye’sinin temelinde Şehitlerimizin ve Kahraman Gazilerimizin önemi büyüktür. Yok edilmek istenen bir Milleti kanlarıyla canlarıyla dirilterek, Türk’ün bir tarih adı olduğunu ve yok edilmeyeceğini, Tüm Dünya’ya ilan ederek, vatan toprakları üzerinde İstiklal ve Egemenlik içerisinde Bayrak dalgalandırmamızın kahramanları, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Gazilerimize yüce Türk Milleti minnettardır.

Şehitlik ve Gazilik, Aziz Milletimiz için şereflerin en yücesidir. Yüzyıllardır barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşadığımız bu cennet vatan bizlere Şehitlerimizin ve Gazilerimizin, bütün kahramanlarımızın emanetidir. Onlar cesaretin, fedakârlığın sembolleri olarak Milletimize mal olmuştur. Şehit ve Gazilerimizin emaneti vatanımıza aynı şuur ve kararlılıkla sahip çıkacağımızı bu vesile ile bir kez vurgulamak istiyorum.

Gazilerimizin taşıdıkları şerefe yakışır bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri, hak ettikleri imkân ve şartlara kavuşturulmaları konusunda Milletimizin de Devletimizin de gerekli duyarlılığı göstermeye devam edeceğine inancımız tamdır.

Milletimiz kanlarıyla, canlarıyla destan yazan Aziz Şehitlerimizle ve Gazilerimizle iftihar etmektedir. Onların şerefli hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum. Şehitlerimizin bizlere emanet ettiği tüm yakınları ile Gazilerimize, Devletimizin ve Milletimizin gönül ve şefkat kapılarının her daim sonuna kadar açık olduğunu bir kez daha ifade ediyorum.

Bu anlamlı gün dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Şehitlerimizi, ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, yaşayan değerli Gazi ve Malullerimize de şükranlarımı sunuyorum.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
  • PINAR FM
    PINAR FM
  1. PINAR FM
FOTO GALERİ
YUKARI