Bugun...Ali İhsan Yavuzdan 17 okul açıklaması.
Tarih: 08-02-2020 22:19:44 Güncelleme: 09-02-2020 15:07:44 + -


Sakaryanın gündeminde olan hasarlı okulların CHP tarafından eleştirilmesi Konuyu Manupüle ediyorlar dedi.

facebook-paylas
Tarih: 08-02-2020 22:19

Ali İhsan Yavuzdan 17 okul açıklaması.

    AK Parti Seçim İşlerimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz 9 Şubat Pazar günü  Sakarya Adapazarında gerçekleşecek olan teşkilat buluşmasında bir süredir Sakarya’nın gündemini meşgul eden “Hasarlı okullara” ilişkin açıklama yapacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

    Genel başkan Yardımcısı Yavuz sosyal medya paylaşımında “Sakarya'nın gündemini bir süredir  "Hasarlı Okullar" konusu meşgul etmektedir. İyi niyetli bir şekilde konuyu dair beklenti ve önerilerini kamuoyuyla paylaşanlara diyecek hiç bir sözümüz yok. Hatta göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ederiz. Ancak özellikle CHP ve yandaşları, bilinçli bir şekilde konuyu manipüle etmektedir. Gerçeğin yerine akıl almaz bir şekilde yanlışı ve yalanı ikame etmeye çalışarak belli bir algının oluşması için gayret sarf etmektedirler. Biz CHP zihniyetini iyi biliyoruz. Her dakika bir şeyleri çarpıtmakla meşguller. Her çarpıtmalarına cevap vermeye kalkışsak iş yapacak bir dakikamız bile kalmaz. Ancak yine de ara ara Milletimizi bilgilendirmeyi bir vazife olarak görüyoruz. İşte o yüzden açıklamalarda bulunuyoruz. Yarın sabah, adapazarındaki teşkilat toplantımızda bir kez daha "Hasarlı Okullar" konusundaki gerçekleri belgeleriyle ortaya koyacağız. İşte o an, CHP'nin nasıl da çarpıtmacı ve kamuoyunu yanıltıcı bir zihniyetin kurumsallaşmış haline dönüştüğünü daha net bir şekilde görmüş olacağız .Yarın sabah; CHP zihniyeti ne yapar?, Hasarlı okullar konusunda neler yapıldı?, CHP'nin diline doladığı 21 okulla ilgili gerçek durum nedir? Bu ve benzeri soruları cevaplayacağız ki CHP'nin o çarpıtmacı şapkası düşsün ve gerçek tablo da daha belirgin bir şekilde gözüksün.” ifadelerine yer verdi.

   9 şubat pazar günü Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen “Teşkilat Buluşması”  programında konuşan AK Parti Seçim İşlerimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz CHP zihniyetinin “Hasarlı Okullar” konusu üzerinden yaptığı manipülasyonu kapsamlı bir sunum eşliğinde anlattı.

  Genel Başkan Yardımcısı Yavuz program sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

1)    Bu sabah, CHP'nin diline doladığı "Hasarlı Okullar" konusunu, bir kere daha uzun uzun konuştuk. Konuya ilişkin CHP'nin söylediklerinin yüzde yüzünün de yanlış olduğunu belgeleriyle ortaya koyduk. Bütün bunları, Milletimiz olup biteni anlasın, diye yapıyoruz.

2) Milletimiz anlaması kafidir. CHP'nin anlamasını zaten beklemiyoruz. Zira CHP'nin anlama gibi bir derdinin olduğunu asla düşünmüyoruz. Onlar;

●Gerçeğin değil, manipülasyonun peşinde.

●Tüm enerjilerini hakikatin değersizleşmesi için harcıyorlar.

 

3) Milletimizin de bildiği üzere CHP;

 ●Ezbercidir.

●İş yapmaz, iş yapana da ayak bağı olur.

●Trübünlere oynar.

●Hakikati değersizleştirmeye çalışır.

●Post Truth (Yalanın Siyaseti) kültüründen beslenir.

 

4) CHP'nin "Hasarlı Okullar" konusunda söylediklerinin nasıl yüzde yüzü yanlışsa 'Tank Palet' konusunda da söyledikleri asla doğru değildir.

5) Tank Palet konusunu da, önümüzdeki günlerde, bir kez daha enine boyuna masaya yatıracağız, ve de açıklayacağız. Açıklayacağız ki GERÇEK ile CHP'nin nasıl da 180 derece birbirlerinin zıddı olduğu bir kez daha ortaya çıkmış olsun.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
YUKARI