Bugun...



Ayhan sefer ÜSTÜN Basın açıklaması yaptı.
Tarih: 09-05-2016 10:43:05 + -


Son günlerde Ak partide yaşanan sıkıntılar hakkında çıkan dedikodulara cevap veren Ayhan sefer ÜSTÜN basına açıklama gönderdi.

facebook-paylas
Tarih: 09-05-2016 10:43

Ayhan sefer ÜSTÜN Basın açıklaması yaptı.

Ayhan sefer ÜSTÜN' ün Basın Açıklaması.

 

Kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere, 5 Mayıs’ta Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, MYK toplantısının ardından basın toplantısı düzenleyerek görevden ayrılma kararını açıkladı.

 

Başbakanımız bu kararını açıklarken Genel Başkan Yardımcıları olarak yanındaydık, her insanın yaşayabileceği bir üzüntü yaşadık. Ancak bu insani durumdan aşırı yorumlar çıkarma gayretlerini de ibretle izliyoruz.

 

Geçiş dönemini fırsat bilip, çeşitli manşet ve haberlerle, algıları manipüle etmek isteyenleri, hayretle izlemekteyiz. Köklü ve güçlü bir geleneğe sahip olan partimiz, bu durumları aşmaya yetecek enerji ve yeterliğe her zaman ziyadesiyle sahiptir.

 

Bizler de bu partide 2001‘den, yani kuruluşundan bu yana; ilçe başkanı, Milletvekili, TBMM Komisyon Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı olarak her kademesinde hizmet etmiş ve etmekte olan bir neferiz.

 

Bundan sonra da hangi pozisyonda ve görevde olursak olalım, temel kurucu ilkelerimize bağlılıkla milletimize ve şehrimize, son güne kadar hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

Yeni hükümet ve sürecin memleketimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

 

Saygılarımla.

 

Ayhan Sefer Üstün

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı

Sakarya Milletvekili






Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
  • PINAR FM
    PINAR FM
  1. PINAR FM
FOTO GALERİ
YUKARI