Bugun...BBP den zehir zemberek açıklama
Tarih: 24-12-2014 14:55:35 + -


BBP ikdidarı eleştirdi ve kendileri hakkındaki dedikoduları yalanladı..!

facebook-paylas
Tarih: 24-12-2014 14:55

BBP den zehir zemberek açıklama


İKTİDARIN KUYRUĞU TİTREMEYE BAŞLADI

Uzun süredir siyasi ahlâk kurallarını hiçe sayarak partimizi hedef alan ve bazı parti yöneticilerimize şaibeli operasyonlar ve devşirmeler yapmaktan çekinmeyen iktidar yardakçıları; şimdilerde eskimiş,  bayatlamış  taktikleriyle yine  'MHP ve BBP birleşiyor' ya da 'MHP ve BBP seçim ittifakı yapacaklar' türünden yalan (asparagas) haberleri; üstelik partimizden devşirdikleri bazı zavallıları da kullanarak, bazı medya organlarında aralıklarla piyasaya servis ediyorlar!.. Partimize birleşme ya da seçim ittifakı yönünde hiç bir siyasi partiden bir teklif kesinlikle vaki değildir! BBP 2015 genel seçimlerine 'Hilal-Gül' amblemi altında girecektir!.. Medya ya servis edilen türden, çirkin sözde haberlerin tamamı kesinlikle yalan ve mesnetsizdir!..

Büyük Birlik Partisi; merhum lideri Muhsin Yazcıoğlu önderliğinde, sisteme karşı, milli mutabakata ve meşverete dayalı ilkeli bir siyasi parti olarak kurulmuştur! BBP Genel Merkezimizin yetkili karar organları vardır!.. Her halde ki partimize böyle bir teklif yapılmış olsaydı; partimizin yetkili kurullarında  konunun meşvereti yapılır ve en kısa sürede de; olumlu ya da olumsuz yönde nezaketli bir açıklama yapılırdı!.. BBP Genel Merkezi olarak böyle bir açıklama yoktur!. Bu tür yalan haberleri yayanlar neyin peşindedirler!..

Partililerini ve iktidarları gücüyle de vatandaşlarımızı; 'Otoriteye boyun eğmeye zorlayan, gelişi güzel tehditler savuran ve ülkemizi yeni bir ekonomik iflasın ve bölünmenin eşiğine kadar getirmeyi becerebilen 'modern kır ağası' modelinin artık sonu gelmiş ve 'kuyruğu titretmeye' başlamıştır!..

İktidarın; yalanlarla, iftiralarla gündemi sürekli saptırmaktan başka yapabileceği herhangi bir iş de  kalmamıştır!... İllizyonik algı yönetimini becermekte oldukça ustalaştıklarını da kabul etmemiz lazım!.. Ancak, bu ustalıkları; kendilerini daha fazla suyun üzerinde tutmaya yetmeyecektir!..

Büyük Birlik Partisi'ne milletimizin teveccühü giderek artmakta olup; bundan rahatsızlık duyanlar da elbette olacaktır!..


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
  • PINAR FM
    PINAR FM
  1. PINAR FM
FOTO GALERİ
YUKARI