Bugun...Mehmet Akyazıcı Akyazı’ya aday adayı oldu
Tarih: 13-11-2018 20:15:42 Güncelleme: 13-11-2018 20:22:42 + -


AK Parti Akyazı Belediye Başkanlığına aday olan Mehmet Akyazıcı, “Akyazı’mıza ve doğup büyüdüğümüz bu topraklara hizmet edebilmek bizim en temel amaç ve gayemizdir. İlçemiz için üreten, gayret gösteren bir çaba içerisinde olacağız ve sonucunda kazanan hep Akyazı’mız olacak. Gayret bizden nasip Allah’tandır. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 13-11-2018 20:15

Mehmet Akyazıcı Akyazı’ya aday adayı oldu

15 Temmuz Gazisi ve uzun yıllardır Büyükşehir Belediyesi’nde 1. Hukuk Müşavirliği görevinde bulunan Mehmet Akyazıcı, AK Parti Akyazı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Akyazı İlçe Teşkilatı’nda başvurusunu tamamlayan Akyazıcı, doğup büyüdüğü Akyazı’ya hizmet sunmak istediğini belirtti.

Akyazı Belediye Başkanlığı Aday Adayı Akyazıcı, “İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir’ düsturu ile özümüzü kaybetmeden güzel Akyazı’mıza ve doğup büyüdüğümüz bu topraklara hizmet edebilmek bizim en temel amaç ve gayemizdir. Hizmet anlayışımızın temelinde bir ve beraber olarak milletvekillerimiz ve parti teşkilatlarımız ile birlikte ortaya çıkan sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak ve Akyazı’mızın doğal güzelliklerini, tarımsal niteliğini, istihdam sahalarını koruyarak ve çevre hassasiyetlerimizi de dikkate alarak Akyazı’mıza en modern bir şehir kimliği kazandırmak amaçlıyoruz. Tüm bu hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde başaracağız. Ben değil, hedefimiz biz olacak, Biz beraber birlikte başaracağız. İlçemiz için üreten, gayret gösteren bir çaba içerisinde olacağız ve sonucunda kazanan hep Akyazı’mız olacak. Gayret bizden nasip Allah’tandır. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Mehmet Akyazı’nın özgeçmişi şu şekilde;

1975 Akyazı’da doğdum. Akyazı İmam Hatip Lisesinden mezun oldum. Akabinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdim. Ayrıca Yerel Yönetimler bölümünü de ikinci üniversite olarak okudum. Bunun yanında kentsel dönüşüm alanında Yüksek Lisans yaptım. 10 Yıl Sakarya’da birçok kurumsal şirketin hukuk danışmanlığı dahil serbest avukatlık yaptım. 2009 yılından itibaren Sakarya Büyükşehir belediyesi 1. Hukuk Müşavirliği görevine başladım. Bu tarihe kadar da bu görevimi sürdürdüm. Evli ve 4 Çocuk babasıyım.

Bilindiği üzere ülkemizin ve şehirlerimizin geleceği için çok önemli bir seçim dönemine girmiş bulunuyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk Müşavirliği görevi boyunca gerek hukuk anlamında ve gerekse belediyecilik anlamında ciddi anlamda tecrübe edindiğimizi düşünmekteyim. Bu edindiğim tecrübelerim ile birlikte Ak Parti Akyazı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvuruda bulundum. 


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI