Bugun...Sakarya'da ortalık karıştı .
Tarih: 10-02-2020 20:18:54 + -


CHP lilerin istifa etmeli dedikleri Ali İhsan Yavuz sosyal medyadan CHP yi topa Tuttu.

facebook-paylas
Tarih: 10-02-2020 20:18

Sakarya'da ortalık karıştı .

Hasarlı okullar ile ilgili Açıklamalarından sonra CHP liler Ali İhsan YAVUZ'un istifasını istedi Yavuzda Sosyal medya hesabında yaptıgı açıklamada CHP lilere sert sözler sarf etti.

 

1) Dün, sunum eşliğinde CHP'lilerin 'Hasarlı Okullar'la ilgili söylediklerinin tamamının   yanlış olduğunu BELGELERLE açıkladım. Yine Tank Palet ile ilgili söylediklerinin de baştan sona yanlış olduğunu ve önümüzdeki günlerde o konuda da tekrar açıklama yapacağımı ifade ettim.

2) Yine CHP'nin;

●Ezberci

●Manipülatif

●İş yapmayan ama iş yapanlara ayak bağı olmak için seferber olan

●Tribüne oynayan

●Hakikati değiştirmeye çalışan bir parti olduğunu örneklerle anlattım.

3) "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik" sözünü de    onların ürettiğini, ancak bundan gocunmadığımı ifade ettim. "Zararı yok onlar böyle sakızları çiğneyip meşgul olsunlar biz işimize bakalım. Zira yapacak çok işimiz var" dedim.

4) Ayrıca CHP'nin, Post-Truth (Yalanın siyaseti) kültüründen beslenen bir parti olduğunu uzun uzun anlattım. Belli ki DOKUNMUŞ... Her zaman yaptıkları gibi yine işi başka yere çekip, manipülasyonlarla farklı bir algı oluşturmaya çalıştılar.

5) Şimdi bir kez daha videoyu alt yazılı bir şekilde paylaşıyorum. Kurgucu CHP'liler dikkatli baksın. Sahi öyle mi demişim? Tabi gözleri görüyorsa, kulakları duyuyorsa...

●Sizi gidi manipülasyoncular sizi

●Sizi gidi kurgucular sizi

●Sizi gidi 'Post-Truth'çular sizi...

6) Şu da önemli: Dün 'CHP'lilerin 'Orta Hasar'lılarla ilgili söylediklerinin yüzde yüzünün yanlış olduğunu belgeleriyle ortaya koydum. Konuya dair hiç sesleri çıkmadı. Onca şey söylemişken Kurgucu CHP'liler yine o kurgu sözden medet umdular. Gülüyorum acınacak hallerine...


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI