Bugun...


Erol ARDA


facebook-paylasMilliyeçilik nasıl oluyor.!
Tarih: 05-12-2016 00:17:00 Güncelleme: 05-12-2016 00:17:00


Milliyetcilik nasıl olur vurarak kırarak olmaz milliyetçilik ülkenin menfaatlerini her şekilde koruyup kollamakla olur kendinizi sınayın ne kadar milliyetçisiniz ?

Bu ülkeye vergi veriyormusunuz?

Bu ülkenin parasını ne kadar kullanıyorsunuz ?

Etrafinizdaki olumsuzluklara ne kadar duyarlısınız ?

Ülkede yaşayan her insan dolaylı yollardanda olsa vergi veriyor ama ben ülkemi menfaatlerini koruyorum vergimi zamanında veriyorum diyebilecek tam olarak kaç kişi var .

Ülkemizde benim param para yapmıyor devamlı deger kaybediyor o yüzden parasını yabancı para olarak tutan kaç kişi var

Etrafımızdaki sahtekarlıklara haksızlıklara dur deyip gerekli yerlere şikayette bulunuyoruz kaç kişiyiz.

Bugün kullandigimiz yabancı ülke para sahibi deseki benim ülkemin dışındaki paralar geçersiz kime derdini anlatacan.

bizler vergi vermesek bize hizmet nasıl olacak söylüyeyimmi imf denilen asalaktan para alınıp ülkedeki devlet çalışanlarına para verilecek devlet dairelerindeki işler yürüyecek peki sadece işimiz sadece devlet dairelerin demi peki aldıgımız borç parayi kim ödüyecek nasıl ödüyecegiz.

etrafımızdaki sahtekarlıklara dur desek daha iyi hizmet almazmıyız alırız ben derimki şapkanızı önünüze koyun ve azda olsa milliyetçi olun türk parasını kullanın paranızın degerini korumak içinde altın alın derim

görmüş oldugunuz sahtekarlıklarıda zaman geçirmeden yetkililere bildirin eger bir şey yapılmadıgını görürseniz bu sefer daha yüksek makama bildirin mutlaka işleme konacaktır.

borç verdigimizde gelirse sunları yaparız diye hesap yaparız bu sadece bizim için geçerli degil devletimizde öyle bu yüzden nasılki vermiş oldugunuz borç un zamanında gelmesini istersiniz bu şekildede devletimize vergimizi verelim ki yapılan yatırımlar zamanında gerçekleşsin hoşça kalın saglıçakla kalınBu yazı 446 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
  • PINAR FM
    PINAR FM
  1. PINAR FM
FOTO GALERİ
YUKARI